Догляд за нижньою білизною традиційно більш пильний у жінок, але і чоловіча частина населення теж не хоче відставати в дотриманні естетичності і гігієнічних норма. Звідси і виникає закономірне питання - як прати чоловічі труси?

 

 

Загальні правила прання чоловічих трусів


Вибір температури води - одна з основних умов якісного прання. В цьому плані важлива роль відводиться структурним властивостям матеріалу, з якого виготовлено білизну. Наприклад, натуральні тканини часто схильні до розтягування. Сюди відносяться шерсть, бавовна, віскоза, льон. Тому для них буде оптимальною вода, ступінь нагріву якої не перевищувала б 40 градусів за Цельсієм.


У той же час знос нижньої білизни в результаті прання теж має актуальне значення. Тому цілком логічно виглядає питання чоловіків про те, як часто прати труси. І якщо в зимовий час це питання суто риторичне і відповідь на нього залежить від інтенсивності фізичної активності, виду трудової зайнятості, ступеня потовиділення, то влітку беззастережно прання повинна бути щоденною.


Ще одне загальне положення, що стосується прання чоловічих аксесуарів білизни - це поєднання елементів одягу з різним забарвленням. Буде розсудливим рішення не з'єднувати під час одного прання кристально білі тканини і труси з яскравими принтами - результатом може стати рясна линька і фарбування світлих речей в безглуздий відтінок всіх кольорів веселки одночасно.


Цей елемент чоловічого одягу незмінно контактує з тілом, тому головне правило гігієни в цьому відношенні - максимально обмежити або зовсім уникати використання будь-яких синтезованих засобів для прання та відбілювання. В іншому випадку уникнути наслідків у вигляді дерматитів, алергічних висипань і інших медичних аномалій буде неможливо.


Умови прання чоловічих трусів в пральній машині


Традиційно комплекти і окремі елементи нижньої чоловічої білизни виготовлені з легких тканин, як правило - натурального походження. Тому при запуску пральної машини обов'язково на панелі слід вибрати і встановити щадний режим, або формат прання дитячих речей. При цьому температура повинна бути в межах 30-40 градусів, - це збереже структурні властивості матеріалу, виключить ймовірність линьки, а також не вплине на розмір і форму трусів.

 


На 5-7 градусів допускається збільшення температури води, якщо прати чоловічі труси в пральній машині синтетичного виробництва.
Тривалість прання - також важлива умова, і обгрунтовано воно все тими ж властивостями легкого і тонкого матеріалу білизни. Небажано перевищувати поріг прання тривалістю в 15-20 хвилин. Цього часу достатньо для досягнення ідеальної чистоти, але при цьому труси залишаться без розтяжок, звисаючих пошарпаних ниток і бляклої забарвлення.


Правила прання вручну чоловічих трусів


Оскільки інтенсивність видалення забруднень при пранні без пральки помітно нижче, то перед самою процедурою слід провести замочування в теплій воді при температурі 15-18 градусів на 20-25 хвилин. Для більшої ефективності можна додавати в такий розчин дитячий пральний порошок або трохи прального мила без ароматизаторів і хімічних добавок.
Безпосередньо прати труси вручну з милом необхідно в холодній воді - до 10 градусів, з тих же причин, за якими не слід захоплюватися гарячою водою при машинному пранні.

 


По завершенню слід ретельно прополоскати виріб в прохолодній чистій воді без добавки в неї будь-яких пральних засобів.
Перед тим, як прати чоловічі труси вручну, слід ознайомитися з властивостями їх матеріалу і рекомендованими виробником умовами догляду за білизною.