Будь-яке будівництво, будь то приватна забудова або великий будівельний об'єкт, завжди має на увазі заливку бетону, після чого по технологічному процесу необхідно обов'язкове трамбування і вирівнювання робочої суміші, а також збільшує міцність моноліту, так як в процесі заливки робочого розчину, в ньому залишається повітря, що після заливки і охолодження призводить до зниження міцності бетонної конструкції, і отже для цього застосовується спеціальний інструмент, такий як виброрейка для укладання бетону, який допомагає збіль ічіть швидкість і якість при роботі з бетонної конструкцією.

 

Що ж собою являє конструкція віброрейки? Основою конструкції є металевий профіль, який чимось нагадує стандартне правило, на якому закріплюється електричний або бензиновий двигун з ексцентриками, який і є власне приводом даного пристрою. При обертанні вала, зміщений центр ваги ексцентриків, викликає механічні коливання, які передаються на профіль у вигляді вібрацій, які мають певну частоту. Також для управління цією конструкцією, передбачаються металеве руків'я, які мають ізоляційне гумове покриття, а також для транспортування, передбачаються транспортувальні ручки.

Віброрейка Masalta MCD-4

 

Також віброрейки в свою чергу відрізняються за типом двигуна. У конструкції передбачаються бензинові та електричні приводи. Віброрейки з бензиновим двигуном є найбільш затребуваними, через більш високої продуктивності в порівнянні з електричними типами приводу, а також є більш мобільними через те що не мають прив'язки до електричної мережі, що дозволяє їм з легкістю справлятися з поставленими завданнями на об'єктах з великою площею.

Віброрейка ENAR QXE (мотор)

 

Основною перевагою електричних віброрейок є те, що вони не виділяють вихлопних газів, що дозволяє використовувати при виконанні робіт в закритих приміщеннях, до того ж електродвигун значно легше бензинового, що дозволяє забезпечити більш високу маневреність при роботі з цим обладнанням, особливо в умовах обмеженого простору.

 

Також віброрейки можуть класифікуватися за типом конструкції. Так наприклад можна виділити наступні види рейкового обладнання, такі як наприклад плаваюча Віброрейка, або як ще її називають, обробна. Даний вид конструкції, є полегшеним, і служить для тонкошарового фінішного вирівнювання, глибиною від 15 до 20 см. У свою чергу алюмінієвий профіль, здатний забезпечити невисокий вага обладнання, а також краще ковзання по поверхні під час роботи, з-за цієї конструктивної особливості, даний вид віброрейки, отримав назву плаваючою.

 

Віброрейка ENAR QP M

 

Також досить часто можна зустріти такий тип віброрейок, як поверхневі реверсивні. Даний вид оснащується реверсивним механізмом прямого ходу, а також профілем, який має закруглені краї. За рахунок такої конструктивної особливості, обладнання здатне рухатися в прямому і зворотному напрямку, що дозволяє віброрейками бути досить маневреної, особливо в умовах обмеженого простору в приміщенні, де поворот профілю в протилежну сторону, здійснюється обертанням рукоятки.

 

Також на більших об'єктах, можна побачити і більш складні види віброрейок, такі як наприклад, телескопічні подвійні, які розраховані на площу оброблюваної поверхні від 4 до 6 кв.м. Задоволена часто зустрічаються моделі, такі як віброрейки з направляючими, які в силу своєї конструкції, є досить продуктивними, а також дозволяють обробляти бетонну суміш на глибині до 30 см, а також оснащуються профілями різної конфігурації, що дозволяє максимально пристосуватися до специфіки оброблюваного об'єкта. Але є і свої мінуси, такі як наприклад значну вагу конструкції, хоча дана конструкція і не тоне, завдяки напрямних.

 

Ну і останнім видом віброрейок, які зустрічаються досить нечасто, в основному при будівництво особливо великих об'єктів, є секційні віброрейки. Свою назву дане устаткування отримало через те, що даний вид віброрейок як правило збирається в стаціонарних умовах, уже на об'єкті, з окремих вузлів і деталей, що свою чергу знижує витрати на транспортування, а також знижує витрати в разі ремонту або виходу з ладу окремого вузла.

 

І на закінчення, прочитавши все вищеописане, визначившись з обсягами робіт, які буде виконувати дане обладнання, можна сміливо переходити до вибору даної техніки, яку можна придбати на сторінках нашого інтернет-магазину.