У наш час при створенні бетонної підлоги потрібно дотримуватися певних технічні регламентні вимоги, які вимагають ідеально рівних горизонтальних поверхонь з бетону. Зазвичай на виготовлення йде досить багато часу і трудовитрат, щоб досягти бажаного ефекту. В даному випадку, тут нам на допомогу прийде спеціальне обладнання, таке як затиральна машина по бетону, яка призначена для виконання складних робіт по бетону.

 

Розглянемо основне призначення затирочних машин по бетону. Після того як бетонна стяжка підлоги повністю залита і бетон схопився, появлюятся нерівності і напливи, які слід вирівняти. Для цієї мети застосовуються спеціальні затирочні машини, які в свою чергу мають досить нескладною конструкцією. Основними складовими даної техніки, є рамна конструкція, на якій розташовується бензиновий або електричний двигун, який приводить в дію вал, на якому розташовуються лопаті затирочної машини.

 

 

Затиральна машина BIEDRONKA ZB60K

 

Залежно від площі, а також особливостей приміщень, застосовуються затирочні машини однороторні і двухроторного типу. Машини однороторні типу, є найбільш поширеними. Управляються і переносяться дані пристрої вручну за допомогою спеціальної рукоятки, а також маючи невелику вагу і габарити, дозволяють обробляти бетонну поверхню в вузьких і важкодоступних місцях, і як правило призначені для затирання невеликих площ.

 

Двохроторннім затирочні машини є більш великогабаритними з більш високою потужністю на відміну від однороторні, і призначені для затирання великих площ за рахунок одночасної роботи двох дисків. Пересуваються дані машини самостійно, при цьому управління здійснюється оператором, за допомогою спеціальних важелів.

 

Машина затиральна двороторна Masalta MRT73

 

Затирочні машини можна також розділити по типу двигуна на бензинові і електричні. Найбільш поширеним варіантом виконання, є машини на бензиновому двигуна, це обумовлено тим, що вони могутніше і продуктивніше, а також не мають прив'язка до електромережі, що дозволяє їм бути більш мобільними, з огляду на отсутсвия електрики. Застосовуються вони, як правило на відкритих площах, а також при будівництві новобудов, де немає можливості підключення до електромережі. З недоліків є лише те, що при роботі з затирочними машинами з бензиновим двигуном, приміщення має бути повністю відкрите, так як при роботі виділяються вихлопні гази.

 

Однодискова шліфувальна машина Blastrac BG-250E / 400V

 

У свою чергу машини з електричним двигуном, є менш гучними в роботі, і дозволяють працювати в приміщеннях повністю закритих. З недоліків можна відзначити лише те, що обробляється площа, обмежена довжиною мережевого, який живить двигун затирочної машини.

 

І на закінчення, вибір відповідної моделі затирочної машини залежить від площі і архітектурних особливостей оброблюваної поверхні. Як ми вже зрозуміли, затірку великих площ доцільно проводити з використанням двохроторннім машин, тоді як для затирання наприклад віконних і дверних прорізів, стін, різних кутів і вигинів, арок, колон і підлог невеликій площі використовують ручні машини. При цьому необхідно звернути увагу на діаметр затирочного диска. Універсальним розміром такої насадки є діаметр 90 см. Такі моделі зручні і прості у використанні. При обробці вузьких зон використовують насадки в 60 см діаметру. Для затірки больших площ застосовують диски 120 см.

 

Затиральна машина ENAR LR 900Н

 

Також необхідно відзначити, що при виборі даної техніки, необхідно відразу визначитися з обсягами робіт, які буде виконувати даний пристрій, бренд виробник, наявність сервісного центру, для обслуговування в гарантійний та післягарантійний період. Якщо ж у вас виникнути додаткові питання при покупці, можна завжди звернутися до консультанта магазину, який завжди допоможе у виборі оптимальної покупки.